Księga pamięci

zGodło

starszy sierżant DOLEBSKA Magdalena

ur. 1984 r. - zm. 2017 r.
referent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĘŁA 8 MAJA 2012 R. NA STANOWISKU KURSANTA ZESPOŁU PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO WYDZIAŁU PREWENCJI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KRASNYMSTAWIE. 9 LISTOPADA 2012 R. UKOŃCZYŁA KURS PODSTAWOWY W WYŻSZEJ SZKOLE POLICJI W SZCZYTNIE. KOLEJNO PEŁNIŁA SŁUŻBĘ W ZESPOLE PATROLOWO-INTERWENCYJNYM WYDZIAŁU PREWENCJI KPP W KRASNYMSTAWIE, A NASTĘPNIE OD 1 LIPCA 2014 R. NA STANOWISKU POLICJANTA WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KPP W KRASNYMSTAWIE. 1 PAŹDZIERNIKA 2016 R. ZOSTAŁA MIANOWANA NA STANOWISKO REFERENTA WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KPP W KRASNYMSTAWIE.

BYŁA POLICJANTKĄ ZDYSCYPLINOWANĄ, PRACOWITĄ, SUMIENNĄ I DYSPOZYCYJNĄ. Z POWIERZONYCH ZADAŃ WYWIĄZYWAŁA SIĘ RZETELNIE I TERMINOWO. BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW Z DZIEDZINY RUCHU DROGOWEGO, PROFESJONALIZM ORAZ DUŻA WIEDZA POWODOWAŁY, ŻE POLICJANTKA OSIĄGAŁA DOBRE WYNIKI W SŁUŻBIE. W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEJAWIAŁO SIĘ TO W UJAWNIANIU I ZATRZYMYWANIU NIETRZEŹWYCH KIERUJĄCYCH ORAZ WŁAŚCIWEJ REAKCJI NA NARUSZANIE ZASAD RUCHU DROGOWEGO.

18 PAŹDZIERNIKA 2017 R., PODCZAS PEŁNIENIA SŁUŻBY WRAZ Z INNYM FUNKCJONARIUSZEM RUCHU DROGOWEGO, OBSŁUGIWAŁA ZDARZENIE DROGOWE W MIEJSCOWOŚCI ŁOPIENNIK NADRZECZNY. NA STOJĄCY OZNAKOWANY POJAZD SŁUŻBOWY, Z WŁĄCZONYMI SYGNAŁAMI ŚWIETLNYMI, NAJECHAŁ SAMOCHÓD OSOBOWY MARKI RENAULT. W WYNIKU WYPADKU ST. SIERŻ. MAGDALENA DOLEBSKA ZMARŁA W SZPITALU.

 

Warszawa, 24 lipca 2018 r.

Rozkaz nr 2410

Powrót na górę strony