Księga pamięci

zGodło

sierżant WINIARSKI Maciej

ur. 1970 r. - zm. 1998 r.
Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Rejonowej Policji w Skarżysku-Kamiennej

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 14 MAJA 1991 R. NA STANOWISKU KURSANTA ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI W WARSZAWIE.

OD 1994 R. POLICJANT PLUTONU POGOTOWIA POLICYJNEGO I PATROLOWANIA WYDZIAŁU PREWENCJI KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ, OD 1996 R. PEŁNIŁ OBOWIĄZKI DZIELNICOWEGO REFERATU DZIELNICOWYCH WYDZIAŁU PREWENCJI, A W 1997 R. ZOSTAŁ MIANOWANY NA STANOWISKO STARSZEGO POLICJANTA WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ.

SIERŻANT MACIEJ WINIARSKI BYŁ PRACOWITYM, SUMIENNYM POLICJANTEM. RZETELNIE I Z ZAANGAŻOWANIEM WYWIĄZYWAŁ SIĘ Z POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH. CIESZYŁ SIĘ UZNANIEM PRZEŁOŻONYCH I SZACUNKIEM WŚRÓD KOLEGÓW. Z SUKCESEM UCZESTNICZYŁ W KONKURSIE „GRAND PRIX POLICJI” NA NAJLEPSZEGO POLICJANTA REGIONU MAŁOPOLSKI. ZA WYNIKI OSIĄGANE W SŁUŻBIE BYŁ WYRÓŻNIANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH.

DNIA 28 LIPCA 1998 R., GDY PEŁNIŁ SŁUŻBĘ W PATROLU ZMOTORYZOWANYM, NIE BĘDĄC KIEROWCĄ POJAZDU, UCZESTNICZYŁ W WYPADKU DROGOWYM. W WYNIKU ZDERZENIA RADIOWOZU Z PRZYDROŻNYM DRZEWEM FUNKCJONARIUSZ PONIÓSŁ ŚMIERĆ NA MIEJSCU.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7135

Powrót na górę strony