Księga pamięci

zGodło

młodszy aspirant TWARDO Tomasz

ur. 1973 r. - zm. 2006 r.
Referent Ogniwa II Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 25 LISTOPADA 2002 R. NA STANOWISKU KURSANTA OGNIWA II REFERATU PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO KOMISARIATU KOLEJOWEGO POLICJI W WARSZAWIE.

W LATACH 2003–2005 ODBYŁ PRZESZKOLENIE PODSTAWOWE O PROFILU PREWENCYJNYM I ZŁOŻYŁ EGZAMIN PODOFICERSKI W CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE.

W CZASIE CZTEROLETNIEJ SŁUŻBY PRACOWAŁ KOLEJNO NA STANOWISKACH KURSANTA, POLICJANTA, A NASTĘPNIE REFERENTA OGNIWA II REFERATU PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO KOMISARIATU KOLEJOWEGO POLICJI W WARSZAWIE.

MŁODSZY ASPIRANT TOMASZ TWARDO BYŁ DOBRYM I SKUTECZNYM POLICJANTEM. SUMIENNY I PRACOWITY, RZETELNIE I Z DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM WYWIĄZYWAŁ SIĘ Z POWIERZONYCH ZADAŃ. OSIĄGAŁ DOBRE WYNIKI W SŁUŻBIE. POSIADANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI Z POWODZENIEM WYKORZYSTYWAŁ W REALIZACJI POSTAWIONYCH PRZED NIM ZADAŃ SŁUŻBOWYCH.

W DNIU 2 GRUDNIA 2006 R., REALIZUJĄC CZYNNOŚCI SŁUŻBOWE WSPÓLNIE Z SIERŻANT JUSTYNĄ ZAWADKĄ, KIERUJĄC RADIOWOZEM NIEOZNAKOWANYM, UCZESTNICZYŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM. W WYNIKU DOZNANYCH OBRAŻEŃ PONIÓSŁ ŚMIERĆ NA MIEJSCU ZDARZENIA.

POŚMIERTNIE AWANSOWANY PRZEZ MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI NA STOPIEŃ MŁODSZEGO ASPIRANTA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7098

Powrót na górę strony