Księga pamięci

zGodło

starszy sierżant SZUBA Bogusław

ur. 1963 r. - zm. 1991 r.
Policjant Referatu Ruchu Drogowego Komendy Rejonowej Policji w Lesku

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 12 KWIETNIA 1983 R. NA STANOWISKU MILICJANT II KOMPANII ZMOTORYZOWANEGO ODWODU MILICJI OBYWATELSKIEJ W KATOWICACH.

W LATACH 1983–1991, PO ZAKOŃCZENIU ZASTĘPCZEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ, BYŁ SŁUCHACZEM SZKOŁY PODOFICERSKIEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ W PILE.

SŁUŻYŁ KOLEJNO NA STANOWISKACH MILICJANTA II KOMPANII, MILICJANTA – KIEROWCY IV DRUŻYNY LEKKIEJ ZMOTORYZOWANEGO ODWODU MO W KROŚNIE, KONTROLERA GRUPY RUCHU DROGOWEGO REJONOWEGO URZĘDU SPRAW WEWNĘTRZNYCH W LESKU, A NASTĘPNIE POLICJANTA REFERATU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W LESKU.

STARSZY SIERŻANT BOGUSŁAW SZUBA BYŁ DOBRYM I SKUTECZNYM POLICJANTEM. ZDYSCYPLINOWANY I SUMIENNY, RZETELNIE WYWIĄZYWAŁ SIĘ Z POWIERZONYCH ZADAŃ SŁUŻBOWYCH. ZA ZAANGAŻOWANIE I OSIĄGANE WYNIKI W SŁUŻBIE BYŁ WYRÓŻNIANY I ODZNACZANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH.

W DNIU 10 STYCZNIA 1991 R., PODCZAS WYKONYWANIA CZYNNOŚCI SŁUŻBOWYCH ZWIĄZANYCH Z REKONSTRUKCJĄ ZDARZEŃ PRZEPROWADZANĄ NA POTRZEBY ŚLEDZTWA, ZGINĄŁ TRAGICZNIE W KATASTROFIE LOTNICZEJ ŚMIGŁOWCA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7102

Powrót na górę strony