Księga pamięci

zGodło

sierżant STANISZEWSKI Krzysztof

ur. 1977 r. - zm. 2007 r.
Referent Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 20 SIERPNIA 2000 R. NA STANOWISKU KURSANTA OGNIWA I REFERATU PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO SEKCJI PREWENCJI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W KUTNIE.

W LATACH 2001–2004 UKOŃCZYŁ KURS Z ZAKRESU TECHNIK INTERWENCJI I POSŁUGIWANIA SIĘ PAŁKĄ TYPU TONFA W CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE, KURS SPECJALISTYCZNY INSTRUKTORA WYSZKOLENIA STRZELECKIEGO I STOPNIA W SZKOLE POLICJI W SŁUPSKU ORAZ SZKOLENIE Z ZAKRESU ROZPOZNANIA MINERSKO-PIROTECHNICZNEGO W CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE, KURS DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W SPRAWIE PROWADZENIA GOSPODARKI I EWIDENCJI UZBROJENIA ORAZ SPRZĘTU TECHNICZNO-BOJOWEGO W JEDNOSTKACH POLICJI REALIZOWANY PRZEZ WYDZIAŁ GOSPODARKI MATERIAŁOWO-TECHNICZNEJ KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W ŁODZI.

SIERŻANT KRZYSZTOF STANISZEWSKI NALEŻAŁ DO POLICJANTÓW WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ ZDYSCYPLINOWANIEM I SUMIENNOŚCIĄ. PODCZAS REALIZACJI CZYNNOŚCI SŁUŻBOWYCH WYKAZYWAŁ SIĘ DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM, KREATYWNOŚCIĄ I ODWAGĄ. POWIERZONE ZADANIA WYKONYWAŁ W SPOSÓB RZETELNY I Z DUŻĄ DOCIEKLIWOŚCIĄ, CZĘSTO WYKRACZAJĄC POZA ZAKRES SWOICH OBOWIĄZKÓW. PODEJMOWAŁ DZIAŁANIA, KTÓRE PRZYCZYNIAŁY SIĘ DO ZNACZĄCYCH SUKCESÓW JEDNOSTKI W WALCE Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ, ZA CO BYŁ WYRÓŻNIANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH. SWOJĄ POSTAWĄ PODNOSIŁ AUTORYTET SŁUŻBY ORAZ SPOŁECZNE ZAUFANIE DO PRACY POLICJANTÓW.

W DNIU 8 MAJA 2007 R. SIERŻANT KRZYSZTOF STANISZEWSKI, JADĄC RADIOWOZEM W CELU UDZIELENIA POMOCY PATROLOWI INTERWENCYJNEMU, ULEGŁ WYPADKOWI DROGOWEMU. W WYNIKU ZDERZENIA DWÓCH RADIOWOZÓW FUNKCJONARIUSZ PONIÓSŁ ŚMIERĆ NA MIEJSCU.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7130

Powrót na górę strony