Księga pamięci

zGodło

młodszy aspirant SPYRKA Wojciech

ur. 1983 r. - zm. 2011 r.
Specjalista Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 23 LIPCA 2007 R. NA STANOWISKU KURSANTA ZESPOŁU PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO KOMISARIATU POLICJI W JORDANOWIE

W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W SUCHEJ BESKIDZKIEJ.

W LATACH 2008–2011 PRACOWAŁ W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W SUCHEJ BESKIDZKIEJ NA STANOWISKACH POLICJANTA, A NASTĘPNIE REFERENTA ZESPOŁU KRYMINALNEGO, PATROLOWO-INTERWENCYJNEGO ORAZ ZESPOŁU OPERACYJNO-ROZPOZNAWCZEGO. W 2011 R. ZOSTAŁ MIANOWANY NA STANOWISKO SPECJALISTY WYDZIAŁU PREWENCJI KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W KRAKOWIE.

MŁODSZY ASPIRANT WOJCIECH SPYRKA BYŁ DOBRYM I SKUTECZNYM POLICJANTEM.  PODCZAS REALIZACJI ZADAŃ WYKAZYWAŁ ZAANGAŻOWANIE, ODWAGĘ I KREATYWNOŚĆ, CO PRZYCZYNIŁO SIĘ DO ZNACZNYCH SUKCESÓW W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI. CIESZYŁ SIĘ DUŻYM UZNANIEM ZE STRONY PRZEŁOŻONYCH I WSPÓŁPRACOWNIKÓW.

W DNIU 7 KWIETNIA 2011 R., GDY PEŁNIŁ SŁUŻBĘ W PATROLU ZMOTORYZOWANYM, BĘDĄC PASAŻEREM, W TRAKCIE WYKONYWANIA CZYNNOŚCI OPERACYJNO- -ROZPOZNAWCZYCH ULEGŁ WYPADKOWI DROGOWEMU. PO PRZEWIEZIENIU DO SZPITALA FUNKCJONARIUSZ ZMARŁ NA SKUTEK DOZNANYCH OBRAŻEŃ CIAŁA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7114

Powrót na górę strony