Księga pamięci

zGodło

młodszy aspirant SMOLIŃSKA Iwona

ur. 1978 r. - zm. 2009 r.
Referent Ogniwa II Sekcji Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĘŁA 25 MARCA 2003 R. NA STANOWISKU KURSANTA ZESPOŁU DYŻURNYCH SZTABU POLICJI SEKCJI PREWENCJI KOMENDY REJONOWEJ POLICJI WARSZAWA II.

W LATACH 2003–2009 PRACOWAŁA KOLEJNO NA STANOWISKACH: KURSANTA ZESPOŁU DYŻURNYCH SZTABU POLICJI SEKCJI PREWENCJI KOMENDY REJONOWEJ POLICJI WARSZAWA II, KURSANTA PLUTONU PREWENCJI KOMPANII PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W WARSZAWIE, APLIKANTA SEKCJI WYKROCZEŃ WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI, A OD 2008 R. REFERENTA OGNIWA II SEKCJI KONTROLI RUCHU DROGOWEGO WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI.

W 2005 R. ODBYŁA SZKOLENIE NA KURSIE ZAWODOWYM PODSTAWOWYM W CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE.

MŁODSZY ASPIRANT IWONA SMOLIŃSKA BYŁA DOBRĄ I SKUTECZNĄ POLICJANTKĄ. SUMIENNA I ZDYSCYPLINOWANA, RZETELNIE WYWIĄZYWAŁA SIĘ Z POWIERZONYCH ZADAŃ SŁUŻBOWYCH. ZDECYDOWANA I KONSEKWENTNA W DZIAŁANIACH PODEJMOWANYCH NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY.

W NOCY Z 11 NA 12 PAŹDZIERNIKA 2009 R., PEŁNIĄC SŁUŻBĘ W PATROLU ZMOTORYZOWANYM, UCZESTNICZYŁA W WYPADKU SAMOCHODOWYM. PO PRZEWIEZIENIU DO SZPITALA, W WYNIKU ODNIESIONYCH OBRAŻEŃ ZMARŁA 26 PAŹDZIERNIKA 2009 R.

POŚMIERTNIE AWANSOWANA PRZEZ MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI NA STOPIEŃ MŁODSZEGO ASPIRANTA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7126

Powrót na górę strony