Księga pamięci

zGodło

starszy aspirant RUDNICKI Stanisław

ur. 1953 r. - zm. 1999 r.
Młodszy specjalista Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Rejonowej Policji w Nowej Soli

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 1 PAŹDZIERNIKA 1981 R. NA STANOWISKU REFERENTA OPERACYJNEGO WYDZIAŁU KRYMINALNEGO KOMENDY MIEJSKIEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ W ZIELONEJ GÓRZE.

W 1983 R. UKOŃCZYŁ KURS PODOFICERSKI W SZKOLE POLICJI W PILE, NASTĘPNIE ZOSTAŁ MIANOWY NA STANOWISKO INSPEKTORA KOMENDY MIEJSKIEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ W NOWEJ SOLI. W 1987 R. UKOŃCZYŁ SZKOŁĘ CHORĄŻYCH.

OD 1990 R. PRACOWAŁ NA STANOWISKU REFERENTA OPERACYJNEGO WYDZIAŁU KRYMINALNEGO REJONOWEGO URZĘDU SPRAW WEWNĘTRZNYCH W NOWEJ SOLI, A NASTĘPNIE NA STANOWISKU MŁODSZEGO SPECJALISTY WYDZIAŁU OPERACYJNO-ROZPOZNAWCZEGO KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W NOWEJ SOLI.

W LATACH 1992–1998 PEŁNIŁ SŁUŻBĘ NA STANOWISKU STARSZEGO ASYSTENTA,ORAZ MŁODSZEGO SPECJALISTY WYDZIAŁU DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEGO KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W NOWEJ SOLI.

STARSZY ASPIRANT STANISŁAW RUDNICKI BYŁ ZDYSCYPLINOWANY I ODWAŻNY. Z ZAANGAŻOWANIEM WYPEŁNIAŁ POWIERZONE OBOWIĄZKI, BYŁ SUMIENNY I RZETELNY. JEGO WIEDZA I DOŚWIADCZENIE WYKORZYSTYWANE W CODZIENNEJ SŁUŻBIE PRZYCZYNIŁY SIĘ DO WIELU SUKCESÓW W WALCE Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ. ZA NIENAGANNĄ POSTAWĘ I DOBRE WYNIKI W SŁUŻBIE BYŁ WIELOKROTNIE WYRÓŻNIANY I NAGRADZANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH.

10 GRUDNIA 1998 R. STARSZY ASPIRANT STANISŁAW RUDNICKI, WRACAJĄC ZE SŁUŻBY ZOSTAŁ ZAATAKOWANY PRZEZ MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY ZADAŁ MU KILKA CIOSÓW NOŻEM. W WYNIKU ODNIESIONYCH OBRAŻEŃ FUNKCJONARIUSZ ZMARŁ 6 STYCZNIA 1999 R.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7119

Powrót na górę strony