Księga pamięci

zGodło

młodszy aspirant GĄSIOREK Piotr

ur. 1984 r. - zm. 2016 r.
referent Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa-Ursus Komendy Rejonowej Policji Warszawa III

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 11 LUTEGO 2008 R. NA STANOWISKU KURSANTA ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W WARSZAWIE W SŁUŻBIE KANDYDACKIEJ. NASTĘPNIE, W OKRESIE OD KWIETNIA DO WRZEŚNIA 2009 R., BYŁ KURSANTEM SZKOLENIA ZAWODOWEGO PODSTAWOWEGO W CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE. 1 WRZEŚNIA 2009 R. ZOSTAŁ MIANOWANY NA STANOWISKO POLICJANTA OGNIWA PATROLOWO–INTERWENCYJNEGO WYDZIAŁU PREWENCJI KOMISARIATU POLICJI WARSZAWA–URSUS KOMENDY REJONOWEJ POLICJI WARSZAWA III. 16 MAJA 2012 R. ZOSTAŁ MIANOWANY  NA  STANOWISKO REFERENTA W TEJ JEDNOSTCE POLICJI.

NALEŻAŁ DO GRUPY WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ FUNKCJONARIUSZY JEDNOSTKI. W CODZIENNEJ SŁUŻBIE WYKAZYWAŁ SIĘ KREATYWNOŚCIĄ, A DZIĘKI WŁASNEJ INICJATYWIE, ZAANGAŻOWANIU I DOBREMU ROZPOZNANIU ŚRODOWISKA PRZESTĘPCZEGO WIELOKROTNIE PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ZATRZYMANIA SPRAWCÓW CZYNÓW PRZESTĘPCZYCH, W TYM NA GORĄCYM UCZYNKU, ORAZ OSÓB POSZUKIWANYCH.

18 GRUDNIA 2016 R., PODCZAS UDZIELANIA POMOCY OSOBIE POSZKODOWANEJ W WYPADKU DROGOWYM, ZOSTAŁ POTRĄCONY PRZEZ KIERUJĄCEGO POJAZDEM, KTÓRY NIE DOSTOSOWAŁ PRĘDKOŚCI DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW DROGOWYCH. W WYNIKU ODNIESIONYCH OBRAŻEŃ ZMARŁ W SZPITALU.

 

Warszawa, 24 lipca 2019 r.

Rozkaz nr 2227

Powrót na górę strony