Księga pamięci

zGodło

aspirant MIECZKOWSKI Marek

ur. 1987 r. - zm. 2018 r.
asystent Ogniwa Ruchu Drogowego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 1 LUTEGO 2007 R. NA STANOWISKU KURSANTA PLUTONU PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W BYDGOSZCZY. KOLEJNO PEŁNIŁ SŁUŻBĘ W OGNIWIE PATROLOWO INTERWENCYJNYM WYDZIAŁU PREWENCJI I RUCHU DROGOWEGO KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W CHEŁMNIE I ZESPOLE RUCHU DROGOWEGO WYDZIAŁU PREWENCJI I RUCHU DROGOWEGO KPP W CHEŁMNIE. OD WRZEŚNIA 2013 R. PEŁNIŁ FUNKCJĘ KONTROLERA RUCHU DROGOWEGO W WYDZIALE PREWENCJI I RUCHU DROGOWEGO KPP W CHEŁMNIE. OD 2017 R. ASYSTENT WYDZIAŁU PREWENCJI I RUCHU DROGOWEGO KPP W CHEŁMNIE.

BYŁ POLICJANTEM AKTYWNYM, DOKŁADNYM I UKIERUNKOWANYM NA REALIZACJĘ ZADAŃ. UTOŻSAMIAŁ SIĘ ZE SŁUŻBĄ I CZERPAŁ Z NIEJ SATYSFAKCJĘ. JEGO DUŻE DOŚWIADCZENIE I OBOWIĄZKOWOŚĆ W PODEJŚCIU DO REALIZOWANYCH ZADAŃ SŁUŻBOWYCH SPRAWIAŁY, ŻE CZĘSTO ZASTĘPOWAŁ KIEROWNIKA OGNIWA RUCHU DROGOWEGO KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W CHEŁMNIE, ZAPEWNIAJĄC WŁAŚCIWE FUNKCJONOWANIE WYMIENIONEJ KOMÓRKI ORGANIZACYJNEJ. WIELOKROTNIE WYRÓŻNIANY PRZEZ KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W CHEŁMNIE.

13 LIPCA 2018 R., W TRAKCIE WYKONYWANIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH W MIEJSCOWOŚCI STOLNO, Z NIEWYJAŚNIONYCH PRZYCZYN NIE OPANOWAŁ MOTOCYKL SŁUŻBOWEGO I UDERZYŁ W ZNAK DROGOWY, PONOSZĄC ŚMIERĆ NA MIEJSCU. POŚMIERTNIE ODZNACZONY PRZEZ MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI ZŁOTĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY POLICJANT” ORAZ AWANSOWANY PRZEZ KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI NA STOPIEŃ ASPIRANTA.

 

Warszawa, 24 lipca 2019 r.

Rozkaz nr 2229

Powrót na górę strony