Księga pamięci

zGodło

inspektor KUCHNIK Andrzej

ur. 1953 r. - zm. 2005 r.
Dyrektor Biura Główny Sztab Policji Komendy Głównej Policji

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 16 LIPCA 1980 R. NA STANOWISKU INSPEKTORA WYDZIAŁU KRYMINALNEGO KOMENDY STOŁECZNEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ W WARSZAWIE.

W 1984 R. UKOŃCZYŁ STUDIUM PODYPLOMOWE NA AKADEMII SPRAW WEWNĘTRZNYCH.

W LATACH 1983–1990 PEŁNIŁ SŁUŻBĘ NA STANOWISKACH PODSTAWOWYCH W KOMENDZIE DZIELNICOWEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ W WARSZAWIE-MOKOTOWIE ORAZ W STOŁECZNYM URZĘDZIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH W WARSZAWIE.

OD 1991 R. ZAJMOWAŁ STANOWISKA KIEROWNICZE: ZASTĘPCY NACZELNIKA WYDZIAŁU PREWENCJI KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI, NACZELNIKA WYDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO STANOWISKA KIEROWANIA KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI.

W LATACH 1999–2003 ZAJMOWAŁ STANOWISKA SAMODZIELNE W KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJI NA STANOWISKU KIEROWANIA.

OD 2003 R. PEŁNIŁ SŁUŻBĘ W KOMENDZIE GŁÓWNEJ POLICJI NA STANOWISKACH ZASTĘPCY DYREKTORA BIURA ŁĄCZNOŚCI I INFORMATYKI ORAZ DYREKTORA BIURA GŁÓWNY SZTAB POLICJI.

INSPEKTOR ANDRZEJ KUCHNIK BYŁ SZCZEGÓLNIE ODDANY SŁUŻBIE I PASJI ZAWODOWEJ. TWORZYŁ I ROZWIJAŁ KONCEPCJE ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE SYSTEMÓW DOWODZENIA. BYŁ INICJATOREM BUDOWY PIERWSZEJ W POLSKIEJ POLICJI INSTALACJI SYSTEMU WSPOMAGANIA DOWODZENIA W KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJI. WIELOKROTNIE WYRÓŻNIANY ODZNACZENIAMI PAŃSTWOWYMI I RESORTOWYMI.

W DNIU 15 SIERPNIA 2005 R., W DRODZE DO PRACY, ZASŁABŁ I ZMARŁ W SZPITALU NA SKUTEK ZAWAŁU SERCA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7094

Powrót na górę strony