Księga pamięci

zGodło

straszy aspirant KRZYSZTOŃ Ryszard

ur. 1972 r. - zm. 2002 r.
Specjalista Zespołu I Wydziału XV Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Lublinie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ W DNIU 1 PAŹDZIERNIKA 1991 R. NA STANOWISKU MŁODSZEGO ASYSTENTA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ŚWIDNIKU. W LATACH 1991–2002 PEŁNIŁ SŁUŻBĘ KOLEJNO NA STANOWISKACH: OD ASYSTENTA DO SPECJALISTY W WYDZIALE KRYMINALNYM KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W LUBLINIE, A OD 2000 R. NA STANOWISKU SPECJALISTY WYDZIAŁU XV CENTRALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI W LUBLINIE.

PO UKOŃCZENIU KURSU PODOFICERSKIEGO W 1996 R. ZOSTAŁ MIANOWANY NA PIERWSZY STOPIEŃ PODOFICERSKI – SIERŻANTA POLICJI, W 1998 R. – NA STOPIEŃ MŁODSZEGO ASPIRANTA POLICJI, A W 2001 R. – NA STOPIEŃ ASPIRANTA POLICJI. DZIĘKI PROFESJONALIZMOWI, WIEDZY I DOŚWIADCZENIU ZAWODOWEMU SKUTECZNIE PROWADZIŁ I REALIZOWAŁ NAJTRUDNIEJSZE I NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANE SPRAWY DOTYCZĄCE NAJCIĘŻSZYCH PRZESTĘPSTW KRYMINALNYCH.

10 GRUDNIA 2002 R. STARSZY ASPIRANT RYSZARD KRZYSZTOŃ W TRAKCIE PODRÓŻY SŁUŻBOWEJ W WYNIKU ZDERZENIA SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO Z INNYM POJAZDEM ZGINĄŁ NA MIEJSCU ZDARZENIA.

ODZNACZONY POŚMIERTNIE ZŁOTĄ ODZNAKĄ ZASŁUŻONY POLICJANT I AWANSOWANY NA STOPIEŃ STARSZEGO ASPIRANTA POLICJI PRZEZ MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7097

Powrót na górę strony