Księga pamięci

zGodło

sierżant KORNECKI Jacek

ur. 1972 r. - zm. 1997 r.
Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Rejonowej Policji w Gdańsku

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 16 PAŹDZIERNIKA 1993 R. NA STANOWISKU APLIKANTA PLUTONU PREWENCJI KOMPANII PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W GDAŃSKU.

W 1994 R. ODBYŁ KURS PODSTAWOWY W SZKOLE POLICJI W SŁUPSKU. NASTĘPNIE UKOŃCZYŁ KURS Z ZAKRESU SAMOOBRONY, TAKTYKI I TECHNIK INTERWENCJI POLICYJNEJ.

W OKRESIE CZTEROLETNIEJ SŁUŻBY PRACOWAŁ KOLEJNO NA STANOWISKACH POLICJANTA I STARSZEGO POLICJANTA PLUTONU PREWENCJI KOMPANII PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W GDAŃSKU, A NASTĘPNIE OD 1997 R. JAKO STARSZY POLICJANT WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W GDAŃSKU.

SIERŻANT JACEK KORNECKI BYŁ DOBRYM I SKUTECZNYM POLICJANTEM. ZDYSCYPLINOWANY I SUMIENNY, RZETELNIE WYWIĄZYWAŁ SIĘ Z POWIERZONYCH ZADAŃ SŁUŻBOWYCH. ZA ZAANGAŻOWANIE I OSIĄGNIĘCIA W SŁUŻBIE BYŁ WYRÓŻNIANY I NAGRADZANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH.

W DNIU 28 SIERPNIA 1997 R., W TRAKCIE PEŁNIENIA SŁUŻBY, PODCZAS WYKONYWANIA CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z ZABEZPIECZENIEM NIESPRAWNEGO POJAZDU CIĘŻAROWEGO, ZOSTAŁ POTRĄCONY PRZEZ INNY POJAZD. W WYNIKU DOZNANYCH OBRAŻEŃ ZMARŁ NA MIEJSCU ZDARZENIA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r

Rozkaz nr 7120

Powrót na górę strony