Księga pamięci

zGodło

aspirant sztabowy AMROZY Jarosław

ur. 1956 r. - zm. 2001 r.
Asystent Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

SŁUŻBĘ ROZPOCZĄŁ 16 GRUDNIA 1987 R. NA STANOWISKU MILICJANTA POSTERUNKU KOLEJOWEGO MILICJI OBYWATELSKIEJ REJONOWEGO URZĘDU SPRAW WEWNĘTRZNYCH W SZCZYTNIE. PO PRZESZKOLENIU W SZKOLE PODOFICERSKIEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ W SŁUPSKU ZOSTAŁ DZIELNICOWYM I REFERATU DZIELNICOWYCH REJONOWEGO URZĘDU SPRAW WEWNĘTRZNYCH W SZCZYTNIE, A NASTĘPNIE STARSZYM ASYSTENTEM SEKCJI DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEJ WYDZIAŁU POLICJI KRYMINALNEJ KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W SZCZYTNIE.

W 1994 R. UKOŃCZYŁ SZKOŁĘ ASPIRANTÓW W SZKOLE POLICJI W PILE I ZOSTAŁ MIANOWANY NA STOPIEŃ ASPIRANTA POLICJI.

OD 1996 R. STARSZY ASYSTENT SEKCJI DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEJ WYDZIAŁU KRYMINALNEGO KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W SZCZYTNIE. OD 1999 R. PRACOWAŁ W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W SZCZYTNIE, NAJPIERW NA STANOWISKU MŁODSZEGO SPECJALISTY SEKCJI DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEJ WYDZIAŁU KRYMINALNEGO, NASTĘPNIE ASYSTENTA REFERATU DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEGO SEKCJI KRYMINALNEJ.

ASPIRANT SZTABOWY JAROSŁAW AMROZY BYŁ DOBRYM I SKUTECZNYM POLICJANTEM. DZIĘKI DOŚWIADCZENIU I ZDOBYTEJ WIEDZY PRZYCZYNIŁ SIĘ DO WIELU SUKCESÓW W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI. ZA ZAANGAŻOWANIE I DOBRE WYNIKI W SŁUŻBIE WIELOKROTNIE NAGRADZANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH, W 2000 R. OTRZYMAŁ BRĄZOWĄ ODZNAKĘ ZASŁUŻONY POLICJANT.

W DNIU 13 WRZEŚNIA 2001 R. ASPIRANT SZTABOWY JAROSŁAW AMROZY ZMARŁ W WYNIKU ZAWAŁU SERCA.

 

Warszawa, 12 listopada 2011 r.

Rozkaz nr 7106

Powrót na górę strony