Księga pamięci

zGodło

podinspektor TRUBIŁOWICZ Rafał

ur. 1978 r. - zm. 2007 r.
Kierownik Sekcji do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 20 SIERPNIA 1997 R. NA STANOWISKU APLIKANTA KOMPANII PATROLOWO-INTERWENCYJNEJ KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W ZIELONEJ GÓRZE.

W LATACH 1997-2007 PEŁNIŁ SŁUŻBĘ W PIONIE PREWENCJI KOMPANII PATROLOWO-INTERWENCYJNEJ KOMENDY REJONOWEJ POLICJI W ZIELONEJ GÓRZE ORAZ W PIONIE KRYMINALNYM KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM. PO UKOŃCZENIU KURSU PODOFICERSKIEGO W SZKOLE POLICJI W SŁUPSKU, W LATACH 1997-2001 BYŁ SŁUCHACZEM WYŻSZEJ SZKOŁY POLICJI W SZCZYTNIE.

PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA OFICERSKIEGO ZAJMOWAŁ STANOWISKO SPECJALISTY W SEKCJI DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU, A OD 2005 R. STANOWISKO KIEROWNIKA SEKCJI DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO MIENIU W WYDZIALE KRYMINALNYM KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W GORZOWIE WLKP. WYKONUJĄC OBOWIĄZKI SŁUŻBOWE, WYKAZYWAŁ PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE. RZETELNY, SUMIENNY I KREATYWNY W DZIAŁANIACH OPERACYJNYCH I SPECJALNYCH, UMIEJĘTNIE NADZOROWAŁ I KOORDYNOWAŁ PRACĘ ZESPOŁU. DZIĘKI UPOROWI, DOŚWIADCZENIU I POSIADANEJ WIEDZY PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ZNACZNYCH SUKCESÓW W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI POSPOLITEJ I ZORGANIZOWANEJ. ZA NIENAGANNĄ POSTAWĘ I OSIĄGNIĘCIA W SŁUŻBIE BYŁ WIELOKROTNIE WYRÓŻNIANY I NAGRADZANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH.
W DNIU 20 WRZEŚNIA 2007 R. PODINSP. RAFAŁ TRUBIŁOWICZ W CZASIE KONWOJOWANIA DWÓCH NIEBEZPIECZNYCH PRZESTĘPCÓW ULEGŁ WYPADKOWI SAMOCHODOWEMU.

W WYNIKU DOZNANYCH OBRAŻEŃ POLICJANT PONIÓSŁ ŚMIERĆ NA MIEJSCU. POŚMIERTNIE AWANSOWANY PRZEZ KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI NA STOPIEŃ PODINSPEKTORA.

 

Warszawa, 25 lipca 2008 r

Rozkaz nr 7998 

Powrót na górę strony