Księga pamięci

młodszy aspirant FRĄSZCZAK Tomasz

ur. 1987 r. – zm. 2015 r.
Policjant Ogniwa I Referatu Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 10 MAJA 2011 R. NA STANOWISKU KURSANTA PLUTONU PREWENCJI KOMPANII PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W SZCZECINIE, A NASTĘPNIE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2011 R. ZOSTAŁ MIANOWANY NA STANOWISKO POLICJANTA PLUTONU PREWENCJI KOMPANII PREWENCJI OPP W SZCZECINIE. OD 11 LIPCA 2013 R. POLICJANT OGNIWA I REFERATU KONTROLI RUCHU DROGOWEGO WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W SZCZECINIE.

BYŁ POLICJANTEM AMBITNYM, SAMODZIELNYM, O DUŻYM POCZUCIU ODPOWIEDZIALNOŚCI, KOLEŻEŃSKIM ORAZ LUBIANYM W ŚRODOWISKU POLICYJNYM, ZAANGAŻOWANYM W DZIAŁANIA MAJĄCE PRIORYTETOWE ZNACZENIE DLA POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM.

17 SIERPNIA 2015 R., REALIZUJĄC ZADANIA SŁUŻBOWE NA MOTOCYKLU, ZOSTAŁ SKIEROWANY PRZEZ OPERATORA 997 NA INTERWENCJĘ DO DZIELNICY SZCZECIN-DĄBIE W CELU ZATRZYMANIA SPRAWCY ROZBOJU. KIEDY JECHAŁ ULICĄ PRZESTRZENNĄ, Z WŁĄCZONYMI SYGNAŁAMI ŚWIETLNYMI I DŹWIĘKOWYMI, WYKONAŁ MANEWR WYPRZEDZANIA SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI FIAT PUNTO. KIEROWCA SAMOCHODU NIE UDZIELIŁ MU PIERWSZEŃSTWA I DOSZŁO DO ZDERZENIA. POLICJANT ZMARŁ W WYNIKU PONIESIONYCH OBRAŻEŃ.

Warszawa, 15 lipca 2016 r.

Rozkaz nr 148

Powrót na górę strony