Księga pamięci

zGodło

sierżant KLIMCZAK Mateusz

ur. 1985 r. - zm. 2014 r.
Policjant Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

SŁUŻBĘ W POLICJI ROZPOCZĄŁ 16 LISTOPADA 2010 R. NA STANOWISKU KURSANTA I DRUŻYNY III PLUTONU PREWENCJI U KOMPANI PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W ŁODZI.

W LATACH 2010-2013 PRACOWAŁ KOLEJNO NA STANOWISKU KURSANTA, POLICJANTA DRUŻYNY III PLUTONU PREWENCJI II KOMPANII PREWENCJI ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W ŁODZI, A NASTĘPNIE JAKO POLICJANT OGNIWA IV WYDZIAŁU WYWIADOWCZEGO KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W ŁODZI.

SIERŻANT MATEUSZ KLIMCZAK, POMIMO KRÓTKIEGO STAŻU SŁUŻBY, DAŁ SIĘ POZNAĆ JAKO PRACOWITY I KOLEŻEŃSKI POLICJANT. Z DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM REALIZOWAŁ POWIERZONE ZADANIA SŁUŻBOWE. BYŁ OBOWIĄZKOWY, SUMIENNY I ODWAŻNY, ZAWSZE GOTÓW DO DZIAŁANIA I POŚWIĘCENIA. PRZEZ 3 LATA SŁUŻBY ZDOBYŁ AUTORYTET I POWAŻANIE W SWOIM ŚRODOWISKU. ZA OSIĄGANE WYNIKI BYŁ WYRÓŻNIANY PRZEZ PRZEŁOŻONYCH.

15 LUTEGO 2014 R., PEŁNIĄC SŁUŻBĘ W PATROLU ZMOTORYZOWANYM, PO PODJĘCIU WSPÓLNIE Z PARTNEREM POŚCIGU ZA KIEROWCĄ, KTÓRY NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ, ZDERZYŁ SIĘ Z INNYM POJAZDEM. NA SKUTEK DOZNANYCH OBRAŻEŃ CIAŁA, PO KILKUNASTU DNIACH ZMARŁ W SZPITALU.

 

Warszawa, 24 lipca 2014 r.

Rozkaz nr 2106

Powrót na górę strony